"Ақмола облысы білім  басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Сары-Оба станциясының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 станции Сары-Оба отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"

1-сыныпқа қабылдау туралы хабарландыру

Құжаттарды қабылдау және білім беруді қабылдауға қабылдау (бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, арнайы)

Назар аударыңыз! Өтінімдерді бірінші сыныпқа қабылдау ағымдағы жылдың 1 сәуірінен 1 тамызына дейін қол жетімді болады.
Құрметті ата-аналар!
Естеріңізге сала кетейік, бірінші сыныпқа құжаттарды қабылдау үшін құжаттарды қабылдау орта білім беруді ұйымдастыруға түсудің типтік ережелеріне сәйкес ағымдағы жылдың 1 тамызында аяқталады.
Баланы бірінші сыныпқа тіркеу үшін, сіз «электрондық үкімет» порталы арқылы құжаттарды белгіленген мерзім аяқталғанға дейін (мектеп) ұйымдастыруға (мектеп) тапсыруыңыз керек.
Назар аударыңыз!
1. Бір бала тек бір өтініш беруі керек (бір оқу орнында);
2. Қолданылған құжаттардың жалпы көлемі 5 МБ-тан аспауы керек.
Қызметті қалай алуға болатындығы туралы «Құжаттарды қабылдау және білім беру ұйымына қабылдау» (бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, арнайы) »
Қызметті желіде қалай алуға болады
1. Порталға кіріп, «Online Service» түймесі арқылы өтіңіз.
2. Өтінімді толтырыңыз және оған IT-ге (электрондық цифрлық қолтаңба) немесе SMS паролын пайдаланып, қол қояды (ұялы телефондар базасында тіркеліңіз).
3. Жеке кабинетте («Қызметтер алу тарихы» бөлімінде), көрсетілген мерзімде алынған өтінішті өңдеу туралы хабарламамен танысыңыз.
Сіз өзіңізді қоса берілген құжаттарды сығымдау туралы нұсқаулықпен таныса аласыз.
Порталға жүгінген кезде (құжаттар тізімі):
1. «Бастапқы, негізгі орта, жалпы орта білім беру бағдарламаларына сәйкес оқудың ведомстволық бағынышына қарамастан, білім беруді қабылдау және білім беру ұйымына қабылдау»:
Толық уақытты оқыту үшін:
• № 063 / Y және № 026 / U-3 нысанының денсаулық жағдайы туралы құжаттардың электрондық көшірмелері;
• 3х4 см мөлшеріндегі баланың сандық фотосуреті.
Қазақстан Республикасының республикасының республикадан тыс еместері үшін, қосымша, қажет:
• Көші-қон карточкасының электрондық көшірмесі.
2. «Бастапқы, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды қабылдау үшін құжаттарды қабылдау»:
• сырттай қатысушының электрондық көшірмесі (мемлекеттік ақпараттық жүйелердегі мәліметтер болмаған кезде).
3. «Қашықтықтан және шалғайдағы балаларға білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдау»:
• осы мемлекеттік қызмет стандартына қосылған қосымшаға сәйкес оқу орнынан анықтаманың электронды көшірмесі
4. «Жалпы білім беретін мектептердегі студенттердің және оқушылардың жекелеген санаттарына тегін және жеңілдіктер беру»:
• Отбасылардан келген балалар үшін мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқылы - Е

Әлі пікірлер