"Ақмола облысы білім  басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Сары-Оба станциясының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1 станции Сары-Оба отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области"

Басшының 2022 жылғы есебі.

2022-2023 жылдың басында 1-10 сынып аралығында 81 білім алушы білім алды. Жинақтардың 10 класы. Мектеп алдындағы сыныпта 9 бала мен орталықта 4. Біріктірілген сыныптар жоқ. Бірінші жартыжылдық 67% білім сапасы. Білім алушылар мектеп деңгейіндегі, аудандық, облыстық және республикалық іс-шараларға белсенді қатысады. Жүлделі орындарды алады. Конкурстар онлайн және офлайн режимінде өтеді. Акцияларға қатысады. Ол үшін мектеп әкімшілігі қолайлы жағдай жасайды. Бұған ауданымыздың меценаттары көмектеседі. Бірнеше жыл бойы біздің мектепке "Сары-Оба Астық"ЖШС Алтынбек Әлібекұлы Тоқбаев үлкен қолдау көрсетіп келеді. "САРЫ-ОБА АСТЫҚ" ЖШС. Тек 2022 жылы - екі жылыту бөлмесін ауыстыру; 20 метрлік жылу трассасын ауыстыру; су құбыры трассасы және су қосылған мектеп бойынша сымдар жүргізілді; мектеп жиһазы (оқушылар парталары мен орындықтар, шкафтар, бұрыштық сөрелер, мұғалімдер үстелдері, шкафтар мен орындықтар, фойедегі орындықтар, тақталар) сатып алынды. Мектептің алдыңғы алаңы төселген.At the beginning of 2022-2023, 81 students studied from 1st to 10th grade. 10 classes of kits. There are 9 children in the pre-school class in the MNI center 4. There are no combined classes. The first half of the year is 67% knowledge quality. Students actively participate in school-level, district, regional and republican events. They take prizes. Contests are held online and offline. Participate in promotions. To do this, the school administration creates favorable conditions. Patrons of our district help us in this. For several years, our school has been greatly supported by Tokbayev Altynbek Alibekovich LLP "Sary-Oba Astyk". SARY-OBA ASTYK LLP. Only in 2022 - replacement of two heating systems; replacement of a heating main of 20 meters; a water pipeline and wiring around the school with water connection was carried out; school furniture was purchased (student desks and chairs, cabinets, corner shelves, teachers' tables, cabinets and chairs, benches in the foyer, blackboards). The front area of the school is paved.

Жаңартылған күні: 20.02.2023 11:58
Құрылған күні: 20.02.2023 11:58