Пән: ҚАЗАҚ ТІЛІ МЕН ӘДЕБИЕТІ |
Мектеп: Сары – Оба орта мектебі |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: 20/02/2020ж
|
|
Мұғалім: Жармагамбетова А.А. |
||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 6 |
қатысқан: ______
|
қатыспаған: ______
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы: |
Абай - қазақ данышпаны
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ қамтитын оқу мақсаттары: |
А2. Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, негізгі және қосымша ақпараттарды анықтау. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты: |
Оқушылардың барлығы қазақтың ұлы ақыны, данышпан Абай туралы сұрақтарға жауап бере алады; Оқушылардың көпшілігі Абайға қатысты аудио – визуалды материалын көріп, мазмұнын түсіне алады; Оқушылардың кейбірі Абайдың данышпандығы туралы әңгімелей біле алады. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері |
Мәтін мазмұнына сүйене отырып, мәтіндегі негізгі және қосымша ақпараттарды анықтайды. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
АКТ қолдану |
Презентацияны, бейнеролик |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Жоспарлан-ған уақыт |
Іс-шаралар |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы
2 минут
Топқа бөлу
Сабақтың басы |
Ортадағы шеңберге жиналу. Күндей жылы бол!
« Кәмпитер арқылы»
Сөзжұмбақ
1 ГОРОД – 2 РЫБА – 3 ДЕДУШКА 4 ДОМ - |
сөзжұмбақ |
||||||||||||||||||||||||||||||||
Негізгі бөлімі
|
Сабақтың мақсаты мен күтілетін нәтиже талқыланады. Тыңдалымалды тапсырма:
Аудио – визуалды жұмысы : Бейнеролик арқылы Абай туралы бейне ақпарат беріледі;
Тыңдалымнан кейін: 1 тапсырма: Кестедегі мәліметті сәйкестендіріңіз. 1-топ
2-топ
2 тапсырма: ДҰРЫС-БҰРЫС кестесі:
( екі Дұрыс ақпаратты анықтаңыз)
|
Бейнеролик Слайд презентация
үлестірмелі материал
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ соңы 5 минут
Үйге тапсырма
|
3 тапсырма. Мәтіндегі негізгі және қосымша ақпаратты анықтаңыз
Белсенді сөздікті жаттау. Абай сөзіне сенквейен
Рефлексия Сабақта нені үйрендің? Абай туралы қандай ақпарат алдың? Қандай әсер алдың? |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||